Dane firmy

POL-AUDIO Leszek Polanowski 
ul. M.C. Skłodowskiej 33
05-420 Józefów
Tel: (+48 22) 789 30 02, 789 64 87
Fax: (+48 22) 789 65 87
e-mail: polaudio@polaudio.pl  
NIP:532-000-51-02

Obsługa imprez

Nagłośnienie imprez i konferencji:

 

Rezerwacja terminów:

(22) 789 30 02

 

 

Projektowanie

 

Stałe instalacje

 

 

POL-AUDIO jako lider na polskim rynku, w produkcji nagłośnienia estradowego, wychodzi na przeciw także tym klientom którzy planują zakup nagłośnienia do swoich klubów, pubów oraz dyskotek. Na bazie doświadczenia zbieranego latami doradzamy w sprawach stałych instalacji nagłośnienia, a także zajmujemy się ich wykonaniem. Bezbłędnie dobierzemy odpowiednie produkty do Twoich potrzeb. 

Dźwięk to zjawisko ściśle fizyczne, którego opanowanie możliwe jest dopiero po uzyskaniu odpowiedniego stanu wiedzy teoretycznej oraz doświadczenia. Dzięki osiągnięciu tego poziomu profesjonalnie doradzimy i przeprowadzimy Cię przez cały proces instalacji.

 

 

Projekty zestawów głośnikowych

 

 

Nasza firma realizuje również indywidualne zamówienia na autorskie zestawy głośnikowe dostosowane do potrzeb klientów. Nasi inżynierowie jako jedni z niewielu w Polsce potrafią w pełni profesjonalnie zaprojektować zwrotnice głośnikowe. 

Z naszych usług skorzystało już wiele firm nagłaśniających i właścicieli wszelkiego rodzaju obiektów kulturowych i sportowych. Podczas procesu projektowania wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie CLIO. Przy użyciu profesjonalnych urządzeń pomiarowych, specjalistycznego oprogramowania i dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie tworzyć produkty dorównujące światowej klasy rozwiązaniom w dziedzinie elektroakustyki.